Çakıcı’dan ‘fotoğraf’ açıklaması: Ferhat Aydoğan bir yerlere mi hizmet ediyor?

Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, Orgeneral Arif Çetin’i ziyaret eden Ferhat Aydoğan‘ın basın danışmanı olmadığını söyledi, “Ferhat Aydoğan bir yerlere mi hizmet diyor, bilemem” dedi.

Alaattin Çakıcı, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Çetin’le fotoğraf paylaşan ve ‘basın danışmanı’ olarak bilinen Aydoğan ile ilgili açıklama yaptı. 

Ferhat Aydoğan’ın basın danışmanı olmadığını belirten Çakıcı, “Ferhat Aydoğan benim basın danışmanım değildir, yalnızca benim haberlerimi yapmıştır gazeteci olarak. Ferhat Aydoğan bir yerlere mi hizmet diyor? Jandarma Genel Komutanımız üzerinden hükümeti mi yıpratmak istiyor bunu bilemem” dedi.

Çakıcı Selahattin Yılmaz ile ‘samimi duygularını dondurduğunu’, sadece ‘merhaba’ları kaldığını yazdı. Alaattin Çakıcı, “Benimle herkes fotoğraf çektirmiştir. Bunların bazıları sevgi amacıyla, bazıları da kötü niyetle kullanılmış olabilir” dedi

Sosyal medyada birlikte fotoğraflarını paylaşmıştı

Aydoğan, ‘Çakıcı’nın adamı’ olarak bilinen Selahattin Yılmaz ile birlikte Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin’i Kahramanmaraş’taki Harekat Komutanlığında ‘ziyaret’ etmiş ve sosyal medyadan birlikte fotoğraflarını paylaşmıştı.

TIKLAYIN  | Çakıcı’nın danışmanı, Jandarma Genel Komutanı Çetin ile görüştü


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir