Haftanın en şık sahne alan şarkıcısı kim?

Hadise, Gülşen, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan ve niceleri… Binlerce insanın sahnede izledikleri güzel şarkıcılar şıklık yarışına girdi.

‘AL BU KİRAZDAN…’

İBB’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliğinde sahne alacak olan Gülşen, geçen akşam İstanbul’da sahneye çıktı. Sevenlerini sahnede coşturan şarkıcı yine sahne kıyafetiyle gündeme geldi. Göğsüne ve kalçasına denk gelecek şekilde kurdeleler yerleştirilmiş kıyafetle verdiği konserden kareler paylaşan Gülşen “Al bu kirazdan…” diye yazdı. Gülşen’in kıyafetine ‘şık’ olarak değerlendirenler kadar ‘olmamış’ diyen de çok.

‘SOYUNMAKTAN ÖTEYE GİDEMİYORLAR’
Bülent Ersoy geçtiğimiz akşam dev orkestrasıyla hayranlarının karşısına çıktı. Konser sonrası açıklamalarda bulunan Ersoy, ‘Bir Ajda bir Bülent bir daha gelmez. İkimiz kaldık. Bazı şarkıcılar göbek deliğine kadar açıyor, ama soyunmaktan öteye gidemiyorlar.’ dedi. Ersoy’un sahne kıyafeti en çok konuşulanlar arasına girdi.

Ajda Pekkan’ın geçtiğimiz gün konserde sahne aldığı örgülü kıyafet sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Pekkan’ın kıyafetini yakıştıranlar ve yakıştırmayanlar sosyal medyada gündem yarattı.

HADİSE’NİN SAHNE TARZI

Geçtiğimiz akşam Azerbeycan’da sahne alan güzel şarkıcı Hadise’nin sahne tarzı hayranları tarafından çok beğenildi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir